Prievartinis melas VMI

Posted by KitokiaFeja on 29 Bal 2010

Mūsų VMI ne tokia durna kaip atrodo.
Tokia išvada padariau pasiskaičiusi nuostatas ir pabandžiusi sudeklaruoti pajamas internetu.
Pildydami deklaracija internete žmonės prisiima visą atsakomybę už tai, kad jų duomenys yra pateikti teisingai. T.y. jei pats priveli klaidų, dėl kurių turi susimokėti valstybei, tai yra tavo, o ne valstybės bėdos. Kaip ir normalu, ar ne?

Bet… visuomet yra BET. Egzistuoja toks stebuklingas 35A langelis pajamų deklaracijoje, kurį reikia užpildyti įrašant mėnesių skaičių, kada nebuvai draustas valstybės arba nedirbai. Aš dirbau pagal darbo sutartį visus 12 mėnesių, tad kaip ir logiška nepildyti tokio visai. 
BET jei turėjai verslo liudijimą ir dirbai, privalai rašyti, kad tiek mėnesių kiek turėjai verslo liudijimą, neturėjai draudimo. T.y. uz tuos mėnesius privaloma susimokėti PSD.. nes nebuvai draustas. Suprask pats valstybei sakai, kad buvai nedraustas, nors buvai draustas darbovietėje. O jei nori nepildyti šio laukelio, kad turėtum bent kažkokią teisinę priežastį sakyt valstybei “Susimokėsiu, bet už ką? Aš jau tą mokestį susimokėjau” … Tavo deklaracija nebus priimta, nes bus laikoma užpildyta su kritinėmis klaidomis.

Vat taip mielėji.
Jei nedeklaruoji - bauda. Jei nori deklaruoti teisingai - nepriima deklaracijos. Tam, kad priimtų deklaraciją turi per prievartą meluoti valstybei ir būti pilnai atsakingu už savo melavimą, kad jei kada pasakysi “už ką turiu atiduoti 800+Lt?” tau pasakytų “pats klaidingai nurodei duomenis”.
Bananų respublika…  Nors ne. Kainos pas mus gi didesnės nei civilizuotoje Europoje, tik vidutiniai atlyginimai iki 8 kartų mažesnis nei Europoje. Bananų respublikos tokio neigiamo lygio dar nepasiekė :)
Man kartais trūksta žodžių..

…Važiuosiu šiandien į VMI, bandysiu gyvai aiškintis kame šaknys.

Kopijuoti viešai paskelbtą tekstinę, vaizdinę, garsinę ir kitokio pobūdžio medžiagą pateiktą šiame tinklapyje galima tik pridedant nuorodą į tinklapį (blogą).

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Patiko (0)

Rodyk draugams

Comments

One Response to “Prievartinis melas VMI”

  1. KitokiaFeja on Balandis 29th, 2010 20:57

    Gyvai nuvaziavus mergaite pakartojo ta pacia litanija kaip ir telefonu. Privaloma pameluoti (na ji taip neivardijo), jog nebuvai draustas tam kad galetu priimti deklaracija. Ka gi… melavau valstybei, kad galeciau susideklaruoti pajamas… ir butu leista 2 kartus susimoketi PSD uz ta pati menesi..

Leave a Reply