Moters seksualumas.. by Feja

Posted by KitokiaFeja on 18 Rgp 2009

Prieš 100 metų pavadinus moterį seksualia, būtų kilęs skandalas. Tai būtų buvęs įžeidimas. Šiandien tokio įžeidimo nori praktiškai kiekviena.

Kodėl? Todėl, kad šiais laikais bendravimo pamatas ne pats bendravimas, o sexas (nemaža dalis bendravimo tarp priešingos lyties atstovų remiasi į lovą praktiškai tiesiogine ta žodžio prasme). Buvimas sexualia suteikia daugiau galimybių bendrauti su bet kuriuo (norimu) priešingos lyties atstovu. Būtent, ne užsiiminėti sexu, o bendrauti. Moters smegenys vis dar reikalauja pastovumo. Vyrai moteriškėja, jiem irgi neretai to pastovumo norisi ;) Tiesa, nemaža dalis moterų nuo tokio poreikio jau sveiksta. Sėkmingai kuriasi sau karjeras ir darboholizmu užpildo vyro trūkumo/poreikio spragą. Arba bent jau sexu.

SEXuALUS. Seksas ir alus :D Du stebuklingi žodžiai vyrams. Panašiai kaip “Abra Kadabra”. Čia šiaip beveik ne į temą. Blink blink..

Kokia moteris yra seksuali?
Sexualumas yra išmokstamas dalykas. Kaip? Tai sexualiai stimuliuojančių signalų siuntimas. Tai manierų komplektas… žvilgsnis, eisena, sėdėjimo poza, balsas, parenkami žodžiai.. Tai išvaizda ir jos teikiami privalumai (pvz tinkamo ilgio sudėtingas pakabukas tinkamo dydžio iskirptėje.. “O! Kokie pakabukai.. Oij, pakabukas”) Per didelė dirgiklių koncentracija kirbina mintis “Gal čia seniausios profesijos atstovė? Na taip gal neatrodo.. Matyt aukštos klasės.”
*Net parodoma riešo vidinė pusė ar pakedenami plaukai gali būti stipriais sexualiniais dirgikliais. Tinkami rūbai, papuošalai taip pat stipriai stimuliuoja. Savaip ironiška, bet ilgas sijonas su dideliu skeltuku nemažai vyrų daliai atrodo kur kas sexualesnis, nei “miniakas”. Kaip ir drabužis su atvira nugara gali būti daug sexualesnis nei didelė iškirptė :)
* Smulkmenos primenančios sexą.. Kartą stebėjau simpatišką merginą prie kavos automato, kuri tam, kad pasiimtų kavą pasilenkė 90 laipsnių kampu :) Vyrukas, kuris stovėjo per kelis metrus nuo jos, atrodė tuoj įsikąs į liežuvį :D
* Smulkmenos skiriančios moteris nuo vyrų. Talijos išryškinimas, aukštakulniai, lakuoti nagai, makiažas (nors nemažai daliai patinka kai jo beveik nėra), plastiški, švelnūs t.y. moteriški judesiai ir pan. Svarbu viskas skoningai, neperkrautai. Jei atrod, kad moteris gyvena tam, kad būtų gražia ir nieko daugiau nedaro gyvenime, sexualumo lygis gerokai krenta.
* “Senieji dirgikliai”. Prieš n + k metų atsiradę dirgikliai parodantys moters sveikumą ir jaunystę: ilgas kaklas, sveika oda, ilgi plaukai, graži krūtinė. Vis dar ginčijamasi, kodėl vyram patinka ilgos kojos. Geriausia girdėta istorija (tipo paaiškinimas), kad ilgos kojos būdingos aukštesnėm moterim, o tokios ilgakojės gali eiti per upę ir žindyti vaiką vienu metu. Juokingiausia dalis, kad taip kalba mokslininkai :D Manoji versija, kad ilgakojui žmogui/aukštam žmogui yra daugiau fizinių galimybių bėgti greitai (dėl žingsnio ilgio), dėl to siekiant ilgakojų/aukštų vaikų moterim patinka aukšti vyrai, o vyram patinka ilgakojė moterys.
* Sexualiai traukia visos savybės, kurių reikia palikuonims išgyventi tam tikroje aplinkoje. Ypač jei jaučiamasi, jog kažko trūksta jam pačiam. Pvz., Aktyvus vyras, kuris daug dirba ir šiaip daug ką veikia, bet mano, kad vis tiek visa to yra per maža ir turėtų būti dar daugiau, tikėtina, kad mėgs moterį, kuri irgi bus aktyvi ir daug pasiekusi. Būdamas tvirtas bet neagresyvus vyrukas ir manydamas, kad jam trūksksta gyvenime agresijos, tikėtina, kad mėgs agresyvesnes. Jei vyrukas žemesnio ūgio ir dėl to stipriai nekompleksuoja, o tiesiog norėtų būti aukštesnis, jam, tikėtina, patiks aukštesnės už jį.
* Žinoma, visada veikia daug įvairių aplinkybių. Tai ir patirtis, ir mąstymas, išsilavinimas, auklėjimas ir t.t. Vienokie dirgikliai veiks vyruką kuris snobas iki pat panagių, o kitokie vyruką, kuris vežiojasi “beizbolkę” “bagažnike” ir savo prestižą matuoja juostelių skaičiumi.
* Moteris, kaip įdomi pašnekovė. Būtent ne pasakotoja, o pašnekovė. Kaip manot, kodėl geišos buvo išsilavinusios moterys? :) Arba kodėl pasakojama, jog Napoleonas prašydamas atvesti jam meilužę pabrėžė, kad toji turi būti protinga. Karininkui paklausus, kam jam reikalinga meilužė, kuri dar būtų protinga, Napoleonas atsakęs “O su kuo aš kalbėsiuos per pertraukėles tarp sexo?”. Ironiška, bet vyrai kalbėti turi ne mažesnį poreikį, o kartais ir didesnį poreikį nei moterys. Tiesiog šalia moterų kalbėti apie krepšinį, futbolą, mašinas ar kompiuterinius žaidimus, visokius kitokius hobius, kurie nedomina jo pašnekovės.. na kažkaip nepatogu :) Bet jei gali savo hobiais dalintis su moterimi ir žino, kad nebus pasiųstas toli toli, tai veikia atpalaiduojančiai. O smagus laiko praleidimas atsipalaidavus, labai neblogas sexualinis dirgiklis suteikiantis sunkiai suvokiamo sexualumo.

..Praktiškai kiekvieno dirgiklio poveikis yra paaiškinamas. Na, bent jau dar neradau tokio dirgiklio vyriškai pasąmonei iš moters pusės, kurio neitų paaiškinti. … Paslaptis žadina vaizduotę, o vaizduotė pas vyrus pakankamai laki. Reikia palikti vietos nurenginėjimui vaizduotėje :P

Šiuolaikinė visuomenė pakankamai atbukusi. Moteriai norint būti patrauklia reikia ieškoti vis naujų būdų, kaip sudirginti vyrų smegenis. Ir senos geros per amžius patikrintos, bet šiuolaikinės moters merginos užmirštos smulkmenos dažnai veikia daug stipriau, nei šiuolaikinės visuomenės laisvės teikiamos galimybės rodyti kūną.

Apie fizini patrauklumą.. Mokslo įrodyta, kad vyrą fiziškai labiausiai traukia ne 90×60x90 matmenys, o 0,7 santykis tarp liemens ir klubų matmenų. Esmė ne kiek cm, o koks skirtumas :)
Ir.. vyram patinka, “kai yra už ko pagriebti”. Džiuvėsiai mažai kam patinka. Nors vienos bendros taisyklės svorio patikimo klausimu, turbūt nėra.

Turbūt seksualiausia šios žemės žinoma moteris.. Jai nereikia nusirengti, kad vyram virtų kraujas.. vien jos žvilgsnis ko vertas.. ar ne?

By .. Fėja :)
Parengta pagal ilgamečius stebėjimo duomenis.

Kopijuoti viešai paskelbtą tekstinę, vaizdinę, garsinę ir kitokio pobūdžio medžiagą pateiktą šiame tinklapyje galima tik pridedant nuorodą į tinklapį (blogą).

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Patiko (0)

Rodyk draugams

Comments

15 Responses to “Moters seksualumas.. by Feja”

 1. gyvenimasgrazus on Rugpjūtis 18th, 2009 14:54

  Seksuoliausia moteris,kuomet yra nesidažiusi ir švytinti…Naturalumas visada vilioja….Tik ne visoms tinka nesidažyti :D:D:D

 2. laisvasoras on Rugpjūtis 18th, 2009 15:47

  moteris neturi buti labai pizoniska. svarbiausia siek tiek naturalaus grozio ir protas.

 3. Ryszard Rudy on Rugpjūtis 18th, 2009 16:38

  Tu tokia sexualai, kai šneki šitom temom. ;]
  Palaikau tuos abudu iš viršaus - naturalmuas veža! =]
  Jolie puiki, bet vistiek savoji pati mėliausia, nors tu ant jos kaukė uždėk - nes ji žino kas tave užveda. ;]
  Tas pats liečia tuos 90×60x90 - bullshit. Niekada nebuvau užkritės ant dyžiakrųčiu. O griebti galima ir už užpakaliuko ir ne tik. Svarbu daryti tai tinkamai, kaip jai patinka…

 4. KitokiaFeja on Rugpjūtis 18th, 2009 16:53

  Ryzas-> vis dar iki galo nepagaunu tavo keisto fetiso raidems :P

  hm… Ryzas, matei gyvai. Mano krutine didele? as gi 92×66x96, su 174 ugiu. So, 90 cm dar nerodo kad papai dideli, mano krutines lasta pvz plati, tai ir su tais 92 cm esu moteris su normalia b/c dydzio krutine.

  Gerai jei zino kas uzveda, nes siaip toli grazu ne kiekviena moteris gilinasi i tai kas uzveda vyra ir stengiasi tai patobulinti. Nors.. juk sako, kad geriau zvirblis rankoj nei briedis lankoj ;)

  Bet siaip tai…. taip, pritariu visiem trim pasisakiusiems ;)

 5. Ryszard Rudy on Rugpjūtis 18th, 2009 17:28

  Ne visos patarlės yra geros.
  Komplimentu nesigailiu. Antras dalykas, ne esu linkęs žiūrėti į moterų krutines, taigi tavosios neįsidemėjau. Tavo akys, šypsena ir atidengta nugara gėriau traukė mano demėsi. Kai tave mačiau.
  Ir taip neturėjau laiko prisižiūrėti, nors personažas daug spoksojo - bet jam ne kūnas galvoje buvo. :P

  Grižau šeip pasakyti, kad pavogei mano įdėja dėl vyrų. IMHO vyras turi pastoviai tobulintis, siekti vis gerėsniu rezultatų. Ne tik fiziniam, bet ir metaline prasme: jis turi rupintis savo kunu ir jo sveikata(sveikam kune, sveika dvasia) ir seip alus ir sexas yra du nesueinami dalykai (iologijos paskaitos nedestysiu), aš meiliau geriu grantų sultys tam atvėjui. Antras dalykas, jis ne turi iš karto rodyti visą savo sugebėjimų ir žinių arsenalą - manau, seksualumo požymis yra mokėti pastoviai nustebinti moterį. Ir šeip paslaptys yra seksualu - kartais ir smalsumas veda iš proto. Antras dalykas yra, jau minėtos, žinios. Aš nesaukau tik apie paveikslėlius iš kamasutros - vyra, jūs nors paskaitykite tekstą, tay yra knyga kaip mylėti partnerį. Šeip, kiek girdėjau nuo draugės vyruko, tikra Kama Sutra sunku rasti - ten tokie fintai, kuriems reikia dar ir joga lankyti. Seip tos literaturos yra daug, arabai (tie tai moka elgtis su moterim) siulo pvz knyga “Perfumuotas Sodas” ar kaip tenai ji. Irgi siulau paskaityti (be paveiksleli jei atsimenu jinai). Trecias dalykas yra etiketas. Baiget ir viskas. O nepagalvojote, kad ar ne butu malonu padaryti moteriai dar viena gera kunilingusa ir paglamoneti ja nors 20 minuciu? Experimentavimas - stai kas yra sexualu mano manymu. Ir tu visokiu dalyku yra labai daug, jau patikekit manimi vyrai. =]

 6. KitokiaFeja on Rugpjūtis 18th, 2009 17:39

  Em.. nors tiesa sakai, bet mes cia ne apie sexa, nenoreciau cia plestis sia tema.. Sexas ir sexualumas nera ta patu. Sexualumas yra kuriamas potraukis ir bendras susidomejimas.
  Ir visgi mes apie moters sexualuma ;)

 7. Ryszard Rudy on Rugpjūtis 18th, 2009 17:56

  Atsiprašau - neišlaikiau pirštu. ^^

 8. Ryszard Rudy on Rugpjūtis 18th, 2009 18:45

  Nors pagalvojus, (atsimeni ką sakiau apie savo pasaulėžiūra - pas mane viskas yra sujungta) vienas be kito ne gali būti. Sekso žinios irgi turi savo rolė seksualume. Nes kuo daugiau žmogus turi žinių - tuo daugiau jis tame dalyke pasitiki. Eventualiai, manau, žmogus manantis, kad nieko apie tai nežino - seksualiu labai nebus. Tada kila tokia mintis, kad žmogaus seksualumas(ne tik išorinis) gali būti žmogaus žinių atspindžii? O gal žmogaus seksualumas ir kito žmogaus (kiuriam tas žmogs yra seksualus) seksualinių poreikių atspindžiu. Nors visko pasitaiko. Pvz. panelė gali atrodyti “sexy pagla cosmo”, bet pabendravus gali pagalvoti, kad jei su ja mylėsis, tai bus max kaip pornuškei - tik vaizdas.

 9. vetytaametyta on Rugpjūtis 18th, 2009 21:48

  +1
  smagu skaityti, kaip patirti, nuomone, zinias, aplinka, zmones praleidi per save ir pateiki taip, kad noreciau, kad paaugliams apie sexualuma butent taip ar panasiai butu pasakojama. kad suprastu, kad sexualumas - ne iki bambos prasegta suknele. Gaila, bet tokio supratimo ir net sakyciau isminties (nors penkiasdesimties gal dar paplidyti turesi ka) stinga ir kai kurioms vyresnems moterims, nesusitaikancioms su savo amziumi ir nenorincioms senti garbingai…

 10. ALGdas on Rugpjūtis 19th, 2009 12:02

  Įdomi, gera Enciklopedija apie “Moters s.”
  Įdomūs du vaizdai: spyris ir šypsnys (nors
  paskutinis gerai nuteikia.
  Įdomus požiūris į lietuvių kalbą: ir pagarba, ir -
  kaip pons nori.
  Šįkart tiek, nors beveik vertėtų pakomentuoti ir kai kuriuos komentarus (tik ne Enciklopediją šįsyk).

 11. Versus on Rugpjūtis 20th, 2009 16:10

  Sraipsnio autorei, o ir visiems kitiems besidomintiems patarčiau perskaityti Peter Dinzelbacher knygą „EUROPOS MENTALITETO ISTORIJA“. Ten yra didžiulis skyrius apžvelgentis seksualumo raidą Europoje. Įdomuų ir naudinga.

 12. KitokiaFeja on Rugpjūtis 20th, 2009 16:15

  O! uzmeciau aki i knygos aprasyma, panasu, kad tai labai idomi knyga :) Dekuij!

 13. Beauty Salos on Kovas 29th, 2011 15:42

  This is a really superbly written blog post with such great depth and detail. I have bookmarked it and will be visiting back often to check for updates . Thanks for sharing such great content on the web!

 14. Erika on Kovas 20th, 2012 04:23

  Oh my goodness! an amazing article dude. Thank you However I’m experiencing difficulty with ur rss . Don’t know why Unable to subscribe to it. Is there anybody getting identical rss drawback? Anybody who is aware of kindly respond. Thnkx

 15. Kristina on Gegužė 12th, 2012 02:59

  An fascinating dialogue is worth comment. I feel that you need to write more on this matter, it may not be a taboo topic but typically persons are not enough to talk on such topics. To the next. Cheers

Leave a Reply