Kitas požiūris į moterį.. arba jis buvo silpnesnis už jį

Posted by KitokiaFeja on 19 Geg 2010

Vyram: Sakoma, kad norint suprasti, ką išgyvena išprievartauta moteris reikia tai pajusti. Todėl vyrai niekada to nesupras.
Aš noriu manyti kitaip. Noriu manyti, kad jei ne suprasti, tai bent žvilgterti pro uždangą.. vigi gali.
Įsivaizduokim.
Eini, mielas vyriškosios giminės skaitytojau, iš sporto klubo, šiek tiek vakarėja. Parkingas prie klubo ne itin patogus, tad mašina stovi kiek atokiau. Beeinant prieina kitas vyrukas. Toks 3x didesnis, n kartų stipresnis. Pačiumpa dičkis tave už gerklės ir pakužda į ausį “atrodai įkaitęs.. ar mama nemokė vakarais nevaikščiot taip mažai apsirengus“. Į priešinimąsi sureaguoja “Ooo taip, spurdėk mielasis, spurdėk” arba “asile, priešinsies - užmušiu!” (kad būtų įtikinamiau pora kartų smagiai vožteli ir priremia peilį prie kaklo). Nuo kūno nuplėšia rūbus, pagrabinėja iki skausmo suspausdamas atsikišusias kūno vietas ir padaro per atitinkamą skylutę (be lubrikanto aišku, kraujas gi neblogas lubrikantas). Koks jausmas? Kad, būtų linksmiau, tavęs darymo procesą nufilmuoja.

Bandysi kam nors pasiskųst, tavo motiną ir tėvą į gabaliukus sudalinsim, tavo sesutes ir broliukus atstatytais pasturgaliais naudos, kas netingės”. Išlydėtuvių “maldelė”.
O toliau?
(nejaugi dar, mielas vyriškos giminės atstove, tebeskaitai?)
Kaip grįžti be drabužių (visi suplėšyti)?

Na ir pridėkim prie tos istorijos pora niuansų:
-
Kas trečias žmogus gatvėje yra 3x uz tave didesnis diedas. Kontaktas su jais neišvengiamas. Jie net tampa tavo draugais, nes visgi jie žmonės ir su jais įdomu bendrauti. Jie stiprūs, jie visuomenėje skelbiamas etalonas, ko pasekoje, jie diktuoja visuomeneje taisykles. Tai kas gi būtų, jei tokioje visuomenėje, tave vyruti, paimtų toks didelis didelis vyras.
*Nėra nei vieno žmogaus, iš kurio galėtum sulaukti pagalbos, nes tam, kad jos sulaukti, turėtum viską detaliai papasakoti ir žinai, kad pasekoj tave išjuoktų ir nuolat tau primintų, jog tave padarė… o ir žinai, kad jo draugai tokie patys kaip ir jis…. Ir tų draugų daug.. … daugiau nei tavo.
*Jei kreipsies į policiją, maža to, kad iš tavęs juoksis porą valandų, bet dar ir pasakys “nėra ko vaikščioti provokuojant”
*Tai gali pasikartoti bet kada ir bet kur. Net palaimingai užmigus draugų kompanijoje.
*Jei pavartoji alkoholio, ir bent kažkiek daugiau pasijuoki ar atsisėdi netinkama poza ir tave patvarko iš po žemių atsiradęs galiūnas - pats kaltas (o tokie nuolat stovi tau už nugaros, ir to neišvengsi).
*Jei tau vasarą karšta ir apsirengi lengvesniais drabužiais - pats kaltas, kad provokuoji tuos krūmuose sėdinčius, už tave 3x didesnius vyrus tave paimti ir panaudoti kaip jiem patinka. Ir visiem visiem giliai dzin kokias fizines ar psichologines problemas paskui turėsi.
*Jei tau žinomos tokios priemonės kaip žirklės plaukam apsikarpyti arba priemonės barzdos šalinimui - pats kaltas - nėra ko čia gundyti tų didelių vyrų, juk žinai, kad jie tavęs nori. Ir ypač nori, jei apsikerpi ir barzdą nusiskuti. (Tiesa, jei to ir ano nedarysi - valgysi sausą duoną. Tave niekins visi žmonės, neturėsi draugų, iš tavęs tyčiosis. WTF? Taip.. tai tik išvaizda.. kuri lemia tavo gyvenimą).
*Ir apskritai, ko tu eini iš namų? Gi žinai, kad tavęs tie dideli vyrai nori. Nenori su jais turėt reikalų? Tapk baisiausiu planetos vyru.. bet ir tai tau nesuteiks 100%-nės apsaugos nuo tų gauruotų, iš už kiekvieno kampo tykančių tavo užpakalio skylutės padarų.
.. Jo.. lįskit į beduinų apdarus. Nėr čia ko nuogiem vaikščiot.

Dabar pagalvokit, mieli vyrai, kad per tai kas aprašyta aukščiau, yra perėjusios (fizine prasme) minimum pusė moterų. Ir nemaža moterų dalis tame baimės kupinam pasaulyje, kur nežinai iš už kurio kampo iššoks didžiapimpis, gyvena kasdien. Ir čia tik ledkalnio viršūnė. Ir apie tai nekalbama. Todėl problema (tiesa tik oficialiai) neegzistuoja. Tad ar tikrai moterys pačios kaltos, kai eina vakarėjant gatve, kai rengiasi mažiau kūną pridengiančiais drabužiais?… Ar tai tik eilinis atvejis, kai moteris yra kalta dėl vyrų giminės norų ir nesugebėjimo save valdyti?

Mūsų nereikia gailėti. Mus reikia gerbti ir mylėti.

Fėja.

*Tiek kartų mačiau vyrų poreikio sulaužytus mergaitiškus gyvenimus.. tiek kartų mačiau, kaip jos iš po gautos patirties ryžtingai bando išeiti iš gyvenimo.. tiek kartų šluosčiau jom ašaras, viriau arbatas, mokiau saviitaigos, meditacijos ir t.t. .. tiek kartų mačiau, kaip paprastos nuoširdžios mergaičiukės keičiasi ne dėl savo noro neatpažįstamai… kad man iš tikro liūdna dėl tokios visuomenės. Ir taip yra ne tik Lietuvoje. Tai dar liudniau.

**Mano požiūris į šią temą apgyvendintas 4-ame šio įrašo komentare.
***Jei ką domina preliminari statistika, ji pateikta 8-ame komentare.

Kopijuoti viešai paskelbtą tekstinę, vaizdinę, garsinę ir kitokio pobūdžio medžiagą pateiktą šiame tinklapyje galima tik pridedant nuorodą į tinklapį (blogą).

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Patiko (0)

Rodyk draugams

Comments

94 Responses to “Kitas požiūris į moterį.. arba jis buvo silpnesnis už jį”

 1. Vyriškos lyties atstovas on Gegužė 19th, 2010 21:38

  Vėl kalbu tik už savę.
  Jei šitą temą pakelei dėl praitos temos diskusijos, tai pasakysiu, kad gerai paruošei namų darbus. Aišku čia yra situaciją kur moteris yra silpna ir nebegali apsiginti. Suprantu, atsidurus tokioje situacijoje rimtai nesidziaugciau gyvenimu. Dar sunkiau, jei esi vieniša ir taves niekas negali apginti (bei paguosti).
  Pasaulis už durų kaip miškas, kupinas vilkų. Po praeitos temos prisiminiau vieną rūsų pasakį “vilko bijoti - į mišką ne vaikščioti”. Aišku, galima užsidaryti ir ne eiti į ta mišką, bet vistiek turėsi ten nueiti, belieka stengtis nevaikščioti prie vietų kur vilkai ir stengtis būti pasiruošusiems susikirtimui (papildoma). Moteris žino gresmė ir jos dalis yra kaip mažiau ja sumažinti, pageidautina, kad savęs nepažeisti - čia vienintelė, pagal mano nuomonę, moters atsakomybė.
  O dėl dydžiapimpių vilkų, na čia moteris nekalta dėl jų sugebėjimų išlaikyti savo pimpalų kelnese. Čia jau kalta visuomenė, kompanija ir šeip daug visokių gyvenimo faktorių, kurie diktuoja vyrams buti tokiais niekšais. Aš džiaugiuosi, kad mano vertybės neįeina į tokius požiūrius. :) Galiu net pasigrit, kad nepaliečiau ne vienos be jos leidimo. Kaip norėtusi, kad daugiau būtų vyrų kurie iš praždžiu gavotų apie moters malonę nei savo. Dėja, taip nėra… tiesiog ne tos vertybės dabar, kaip buvo seniau prie mano mėgstamiausių riterių. :) Kaip minėjau, vyriška jėga turi būti nauduojama apginti.

  Dar nežinau kaip pats elgčiausi jei prie manęs kažkoks gėjus kabintusi. Na, manau, priešinčiausi iš visų jėgų ir sugebėjimų…
  Katik prisimėniau du vaizdus. Viena iš filmo kur buvo išprievartauta mergina (banditais) ir senis atšovinėjo jiems kiaušus (paskutinis tiesiog išsikraustė iš proto nuo paranojos), ten jį jau buvo nutaikyta (ne atsiktinai pagavo) ir čia ne pagal rubus. Kitas vaizdą jau mačiau klubę, gotų susiburime. Tenai buvo video kur trys stori statybininkai pagavotokia dydžiakrutė blondinė, na ir ją prievartavo per visą video, gale apviniojo nors ir izuoliuotais laidais, et kai jie leido elektrą matėsi kaip ja krato, šiurpus buvo vaizdas matyti jos prakaita gale. Abidvi priešinosi, bet jėgos buvo prieš jas. Klausiau apie tą video, man atsakė, kad čia viskas normalu (????!!!!), ten aktoriai - niekas nenukentėjo. Man tai yra jau kaip tokio smurto propagavimas, ypač matant visokius tuos girtus vyrus kurie kabinosi prie moterų, kaikurie net labai įtartinai atrodė. Viena mintis man kelė skausmą - “aš negaliu visų paginti”. Štai tau ir normalybė…

 2. Nakvišiukas on Gegužė 20th, 2010 00:27

  Aš esu porą vyrų išprievartavusi :/ Nugirdžiau, surišau ir dar nekaltybę atėmiau :( man dabar gėda…
  O jei rimtai - tai manau, kad reikia moterims mokėti apsiginti. Dujų balionėlis, “tazeris”, reiktų ir su peiliu pramokti elgtis, ir savigynos, arba vaikščioti visur su “dideliu diedu palydovu” :) Toks gyvenimas. Niekšų pilna aplink, reiktų iš tiesų ir nebūti naiviai plaštakei, plasnojančiai naktimis su lengva balta suknele… Būtų nuostabu, kad mūsų visuomenėje taip būtų įmanoma, bet kol kas taip nėra.

 3. Vyriškos lyties atstovas on Gegužė 20th, 2010 01:12

  Pritariu Nakvišiukui, savo mergin mjelai pamokyčiau savigynos ar net kartu su ja alnkyčiau kursus. Ir bendras užšiėmimas ir labai praver išgyvenimui šiame netobulam pasaulyje. =]

  P.S. Šeip prie vyrų irgi gali kabintis vyrai, ne tik dėl sexualinion potraukio. Gali prisikabinti ir prie tavo plaukų ilgio, keistos aprangos, subkulturos, arba net tiesiog odinių pirštinių su kniedėm (prieis su frazė “matau muštis mėgsti, jei tokias pirštinės nešioji”). Po tokių gop-stop’ų gali net rydienos saulės nepamatyt.

 4. KitokiaFeja on Gegužė 20th, 2010 06:01

  Bet vis tiek griztama komentaruose prie to, kad pacios moterys provokuoja.. kad keisti reikia ne visuomenes, o moteru poziuri. Kad reikia ne kazka daryti, jog priversti vyru gimine mastyti, suvokti, ka jie daro, ir kad ju nevaldomas poreikio deka, moteris gali pasitraukti is gyvenimo savo noru… ne.. bet sakoma, kad moteris turi saugotis, moteris turi save varzyti, nedaryti to, to ir dar ano. Kodel toks poziuris? Kodel butent ziurima vienu kampu? Nes taip paprasciau. Kam? Visuomenei? Taip, patriarchalinei visuomenei.
  Nemazoje dalyje musulmonu krastu isprievartautos moterys yra baudziamos 200-400 lazdu smugiu.. uz svetimavima. Kai kuriuose musulmonu krastuose karia isprievartautas moteris (ta pacia priezastimi), kai kur uzmeto akmenimis. O jos gi neprovokuoja, bo visos apsivynuojusios nuo galvos iki koju. Tai gal ir mum tas PROVOKUOJANCIAS ir NESISAUGANCIAS moteris zudyti reikia? Kam bandyti skleisti nepatogia vyru giminei informacija, kam gaisti laika ir svaistyti resursus? Moteru visuomeneje ir taip daugiau, tai va prakariam trecdali moteru populiacijos, likusios pacios i cadras sulys, ir problemos bus ne tokio masto… ne? O gal verta kurti visuomenes sistema, kurioje butu padedama neatlygintinai moterims, kurios pereina per ta psichologini pragara? Gal verta skleisti informacija ne tik apie tai, kaip saugotis, t.y. ka reikia daryti moterims.. bet apie tai, ko nereikia daryti vyrams. Kodel neiskastravus vieno kito pyktybinio prievartautojo… kad nesidaugintu.. gal viena kita pakart.. uz gyvenimo sugriovima kitam zmogui…. Bet tiesa, kam? Juk istatymus leidzia ir pinigus siame pasaulyje pagrindinai skirsto vyrai, o jiem tokios problemos negresia, todel neegzistuoja. Gi musu moterys yra silpnoji lytis, kurios ir pasisakymai ne visada lygiaverciai vyriskiem… Gi musu vakarietiskoji visuomene ne daug toliau pazengusi nuo musulmoniskojo mastymo, pas mus taip pat yra GEDA buti silpnesnei uz vyra ir patapti jo poreikiu auka. Ir visiem giliai dzin, kad moterys veliau tampa aseksualiomis, negali susilaukti vaiku, kamuoja ivairiausi psichosomatiniai sutrikimai, krenta darbingumo lygis, kiek pinigu isleidziama medikamentams, ar kiek gelo vandens paverciama suriu ir kiek medziu iskertama nosinaitem gaminti… kaip sakoma viskas susije… tik ne visiem tai idomu. Gi cia pacios moterys kaltos, kad jos tokios bjaurios, neprotingos ir negali atitikti vyrisku poreikiu. Kad jom vakarais skauda galvas, kad jos yra pavargusios ar jos megsta myletis tamsoje (ar tikrai visada del kuno formu?).. tik priezastys visu moterisku “subtilybiu” daznai nurodomos labiau patogios vyram, nei kad yra is tikruju.
  Lengviausias budas priversti silpnesniaja puse jaustis kalta (kad nepakankamai bijojo, nepakankamai saugojosi), apkaltinti ja pacia ir priversti tyleti. Nera kalbanciu - nera problemos.

  Marketingas yra galingas ginklas, kaip juo yra suformuotos/sustiprintos tam tikros nuostatos dabar, taip pat galima palengva formuoti ir naujas nuostatas. Bet kadangi problema (oficialiai) neegzistuoja (nes moterys nekalba del visuomenes nuostatu, o vyrai nenori girdeti, nes tai jiem nepatogu), praktiskai tokiu problemu irgi niekas nesiima spresti.

  *Taip man pikta, nes spejau pazinti dvi mergaites, kurios isejo savo noru is sio gyvenimo vien todel, kad kazkokie (nepabijosiu to zodzio) dalbajobai sudraske ju kunus bei ju sielas. Tesiilsi ramybeje. Tad as maciau, jog prievarta ne tik griauna gyvenimus, bet gali buti lygi nuzudymui. Ir kai zudomi zmones kuriu akis matei.. naturaliai pikta.

 5. Pikta on Gegužė 20th, 2010 09:06

  Tai nagų dilde ar raktu bakst užpuolikui į akį ir skuodi šalin. Tegu gydosi. Tik reikia tiek prievartautojui regėjimą “taisyt” tiek skuost jau pataisius labai greitai. Diedas gali nors kulturizmo čempionu būt, visvien jam tai nepadės.
  Dabar dėl paties badymo: mes dar vaikystėje išmokomi saugot tiek savo tiek kitų akis, todėl instinktyviai neatakuojam tokios silpnos kūno vietos net didžiausio pavojaus atveju.
  Visgi reikia sau įteigt, kad jei koks jobaras nori vartot prieš tave prievartą, tai tabu apie akis jam negalioja.
  Užteks jam ir vienos :)Mažiau dairysis po panas.

  Dar patariu prieš duriant prievartautojui akį :) padaryti apgaulingą judesį. Lyg smūgiuotum kumščiu į krutinę ar panašiai. Kad nespėtų dengtis, o užsimerkt tegu užsimerkia, vokas mažai padės jam.

  Sėkmės kovose!

 6. KitokiaFeja on Gegužė 20th, 2010 10:17

  Pikta-> arba tamsta ne moteris, arba tamsta netikra moteris :) Moteris paprastai turi su savimi tokia terbelę vadinama rankinuku. Neskubant toje terbeleje susirasti ko reikia uztrunka nuo keliolikos sekundziu iki keliu minuciu. Moteriskuose rubuose daznai nera kiseniu arba jos nepritaikytos kam nors storesniam nei banknotas. Kada priesais tave stovi didziapimpis..
  1. Standartine moteris pasimeta apskritai
  2. Tikrai nera laiko raustis po rankinuka, kad susirasti kazka tinkama smeigimui.
  3. Tik labai maza dalis moteru yra sportavusios ka nors tokio, kas galetu leisti nepasimesti tuo momentu. Tai ne moteriska. Sokiu ar dainavimo pamokose to nemoko.
  4. Neteisingas puolimas gali lemti mergaites zuti arba labai stiprius suzalojimus. Nes jei bent akimirkai bus sudvejota (o tikriausiai bus), greiciausiai tokia ataka nepavyks, o jei vyras ryztasi prievartauti moteri, jis gali ryztis is zaloti moteri. Jei net ir pavyks ataka, vyrukas gali instinktyviai sugriebti mergina (kadangi nemaza vyru populiacijos dalis yra sportave kontaktinio sporto rusis, koviniais instinktais pasizymi ne vienas), o tada baigtis neprognozuojama.

  Kaip ir su peiliu… ji tureti patogu (duonike, lasinukus papjaustyt, ka nors pagrandyt :) ), bet jei nemoki gerai naudotis, kovos metu issitraukus tas peilis gali tapti tavo paties mirties priezastimi.

  O siaip….. dazniausi prievartautojai yra ne tie is gatves.. o tie kuriuos bent kazkiek pazista merginos.

 7. ALGdas on Gegužė 20th, 2010 10:36

  O paprastai atsitinka tokioms merginoms, kurios vaikščioja, kada nereikia ir kur nereikia. Tikrai rimtoms merginoms tokių atsitikimų nebūna, nebent labai atsitiktinai.
  O ir vaikinui nereikia bet kur vaikštinėti ir save demonstruoti, tikriems yra labai rimtų ir įdomių užsiėmimų. Tokie laikai, žiūrėk.
  Dabar jaunimas labai jau drąsus, tokie nori ir gauna; ir visa problema be jokių filosofijų.

 8. KitokiaFeja on Gegužė 20th, 2010 11:31

  ALGdas-> su visa derama pagarba, tamstos poziuris atspindi standartini visuomenes poziuri.
  Pagal Amerikos statistika 85% isprievartautu merginu pazista savo prievartautojus, 84% prievartos atveju lieka nepranesti policijai. “Pazinojimo” statiskita svyruoja priklausomai nuo saltiniu nuo 70% iki 90%. Skelbiama, kad kas trecia moteris yra patyrusi prievarta (ir skaicius gana sparciai auga), taciau kai kurie saltiniai teigia, mastas gali buti gerokai didesnis. Tikslius duomenis surinkti sunku, nes moterys ne tik nenori teikti sios informacijos, bet apskritai vengia sios temos, nepasakoja net artimiausiems zmonems (ir tai labai lemia toks poziuris, kuri katik issakete). Naturalu, kai zmogui kuri nors tema yra tolygi peilio gavimui i sirdi, jis jos vengia. Tad didele tikimybe, jog tamsta pazistate ne viena ir ne dvi moteris, kurios yra patyrusios prievarta ir jos niekada to tamstai nepasakys.
  Ar suprantate dabar koks tai yra problemos mastas? Ir tai vis tiek neegzistuoja.
  Tad atleiskite ponas Algdai, bet jusu zinios labai klaidingos.

 9. Vyriškos lyties atstovas on Gegužė 20th, 2010 15:44

  Galvok kiek nori, bet mažiausia kaltė šiose atvėjuose yra moters, nes provokuoja (nors to ir ne nori daryti) ir čia faktas. Jei išeisiu su maškkynėliais su užrašu “skiniai lohai!” (tarim), kaip savolaisvos nuomones išraiška, aš aišku nenorėsiu, kad prie manęs jie kibtu - be tas užrašas man tikrai neleis toli nueiti, nes pats užsidėjau tuos provokuojančius marškynėlius. Vat kai manę sumuštu, nujaučiu kad pirmoji pasakytum, kad esu pats kaltas kad jas užsidėjau.Grįžta prie temos. Bet yra ir kitų kaltė, kuria yra žimiai dydėsnė (aš irgi tą minėjau, reikia gėriau pažiūrėti). Butent pirmoje eilėje yra tų dydžiapimpių, kad negali savę laikytis, nes jie pirmi kurie nusižengia valstybės ir moralės įstatymams ir aš tikrai prie tokių kategoriškų sprendinų kaip musulmoniški įstatymai nepulčiau, moteris turi turėty ligiai tokias pat teisės kaip visi kiti likę ir nešioti ka nori. Jei norėjai išgirsti apie baudžiamasias sakcijas - na tai apie tai ne klausei, tad ir nerašiau, bet su kastraciją tave palaikyčiau visom abidvim rankom. Bet dalis tų prievartautojų sunkiai pasiekiama, įprastai tai marozai ir banditai - vieni su tietukais, kiti su sautuvais. Jei atsminei ta mano draugeli, kuris mergina isgelbejo, tai ji veliau persekiojo ir vijosi kazkoki laikotarpi (kelis menesius), nors policija buvo juos pagave.
  Aišku čia vienas problemos sprendimo budas - baudžiamasis. Bet gal geriau ir bandyti keisti vertybių požiūrius? Geras pavizdys yra Rusijos Suvorovo karo mokykla. Tenai yra atskyras mokymas (merginos atskirai nuo vaikinu), formos (kad susikoncentruotų ant mokslų, o ne ant blizgučių), etika - vaikinus mokoma, kaip prieiti prie merginos, kaip su ja pradėti pokalbį, kaip pakviesti šokti (o šokiai tenai balių: valsas, mazurkas, poloznezas ir kiti). Gevenčiau rusijoje, su mjelu noru į tokią mokykla pasiprašyčiau, bet jau mokyklos laikai praėjo, dabar jau pats turiu spręsti kaip man elgtis su moterim. :)

 10. Nakvišiukas on Gegužė 20th, 2010 16:27

  Ot ir pasakysiu. Mane išprievartavo prieš dešimt metų, kai buvau penkiolikos. Gal ir galima sakyti, kad elgiausi “nerimtai”, bet rask tu man “rimtą” penkiolikmetę, kuri po saulės laidos vien namie sėdėtų? Kaip matot, nenusižudžiau ir atsigavau, bet tas įvykis tikrai mane pakeite. Kelis metus išvis visi vyrai šlykštūs buvo, todėl manau, kad iš dalies šis įvykis yra kaltas dėl mano netradicinės seksualinės orientacijos.
  Dar perskaičiau, kad Vilniuje išprievartauta po pamokų namo grįžtanti dvylikmetė. Patyrė didžiulį psichologinį šoką. Labai “nerimta” matyt irgi buvo, matyt pati prisiprašė.
  Greitosios pagalbos sanitraų išprievartauta mergina irgi matyt buvo labai nerimta, kad sumušta ir apiplėšta gulėjo be sąmonės.
  Tai tik ledkalnio viršūnėlė, bet juk tai vyksta!!!
  Žodžiu, vyrai, būkit “tikri” vyrai, piskit tas mergas,nori jos to ar nenori. Juk jos vistiek visos k***os, tik kai kurios dar pačios to nežino.
  (čia piktas sarkazmas, jei ką).
  Mūsų vartotojiškoje visuomenėje vyras labai vertinamas pagal tai, kiek jis gauna lytinių santykių. Nekaltybė, susilaikymas, drovumas etc., vertinami kaip trūkumas. Moterys verčiamos siektinais objektais. Vyro frustracija negaunant visuotinai liaupsinamo seksualinio aktyvumo (”nedapistitas”), gali pasiekti tokį laipsnį, kad išsiverš smurtiniu būdu. Kartais net ir pats vyras gali nesuprasti, kad prievartauja, pavyzdžiui, tais atvejais, kai vakarėlyje mergina prisigėrus iki “trūkimo”, o jis ja pasinaudoja. Tai tikrai ne retas atvejis… Aišku, prisigerti iki trūkimo irgi labai “nerimta”, bet tai nesuteikia teisės prievartauti!

 11. Vyriškos lyties atstovas on Gegužė 20th, 2010 17:07

  Na čia priklausomai kaip vyras ta supranta. Ar jam pofig ką apie jį mano, ar “nedapįstas” ar ne, arba kai toks požiūris yra pas moteris - taikosi į “patyrusius pysliukus”, nes matyt pas juos daugiausia praktikos ir žinių iš “naučnogo metoda tyka”. Irgi nemalonu, kai moteris kuri tau patinka, tave taip deletantiškai nuvertina kaip sexo partnerį. Tai gal ir moterims irgi derėtų pakeisti truputį požiūrį į vyrus? Nes, kaip sakoma, kaip matai tave supančius žmonęs - so tokiais ir susiduri ir visai netyčia gali atstumti tai, su kokias norėtum bendrauti (ne tk sexo prasme).

 12. KitokiaFeja on Gegužė 20th, 2010 21:45

  Nakvišiuk, zudytis galima ivairiai.. kad ir is leto. Kad talpinti save vis i rizikingas situacijas.. vel ir vel.. gal but kelti sau prichologini ar fizini skausma, kad uzmirstum kazka, kas neduoda sielai ramybes… Tu tai turetum suprasti apie ka as.

 13. Vyriškos lyties atstovas on Gegužė 20th, 2010 23:32

  Visoms moterims reikia palaikymo ir supratimo. Vyrai turi mokėti suprasti jų skausmą ir padėti jiems gyventi toliau.

 14. kamanes on Gegužė 21st, 2010 16:43

  Čia ne moteris ir ne vyras kaltas. Čia aplinka kalta :D. O jei rimtai, kodėl gatvėj tiek kekšių? Kodėl pusė jų dirba savo noru? Kodėl atsivertus vyrišką žurnalą apie automobilius, nerasi nei vienos nuotraukos, kur šalia ratlankio, akūmo ar veržliarakčio nestovėtų prasiskėtus blondinė? Kas jas verčia tai daryti? Kas verčia Olialia mergytes, pupytes ar koks ten velnias… pozuoti atkišus užpakalius? PINIGAI!!! O toks elgesys suformavo vyrų mąstymą, kad moteris nori visur ir visada.
  Mano vienas draugas niekaip negalėjo patikėti, kad mergina nepatiria orgazmo, kai ją prievartauja.
  Mergina nekalta, kad ją užpuolė vilkint trumpą sijoną, bet visi žino, koks galingas ginklas yra moters kūnas, kokia galinga gali būti moteris vien būdama moterimi! Ne šiaip sau islamas apmūturiavo moterį, nes JI yra geismų šaltinis. Gal ne į temą pavyzdį duosiu, bet ar žinot, kad kovų menų specialistams ir kitiems rimtiems sportininkams negalima smūgiuoti gatvės muštynėse ranka, nes pagal įstatymą, jei jis smūgiuodamas sužeis ar užmuš žmogų (o taip ir bus, kai su nežmoniška jėga trenks 150 kg žmogaus smūgis), bus laikoma, kad jis tyčia taip padarė, nes žinojo, kokias galimybes jis turi.
  Taigi esmė tokia: moteris žino, kad jos nori ir naiviai tikėtis, kad pro šalį eis “kitokį visuomenės požiūrį turintis asmuo”, kvailoka. Aš jokiu būdu neteisinu vyru, bet yra kaip yra…

 15. KitokiaFeja on Gegužė 21st, 2010 19:15

  Vadinasi visgi moteris reikia apmuturiuoti arba uzdaryti narveliuose (tik ne auksiniuose, nes musu vyrai tokiem neuzdirba), nes “yra kaip yra”…

  … ir neverta vargintis (niekam) bandant padeti patiem vyram suvokti kokios buna pasekmes ju veiksmu.. ir neverta skatinti moteris apie tokio pobudzio isgyvenimus sneketi, bandyti joms padeti, nes jos pacios kaltos.

  … ir mes vadiname Europa civilizuotomis zememis, kur visiem lygios teises :)

 16. Vyriškos lyties atstovas on Gegužė 21st, 2010 20:10

  Nesutiksiu, paukšteliai visada linksmiau dainuoja (čiulbia) laisvėje, nei narvelyje. Moterys nėra kažkoki daiktai, kurius reikia uždaryti nuo atuokinio pasaulio. Jei laikysime jas uždarytas nelaisvėje (ir perkeltine prasme), jų vidinis pasaulis tiesiog išnyks, ding jų svajonės, jų geismai. Liks tik ašaros, kurios bus maskuojamos melaginka šypsena.
  Nesutinku, reikia kalbėti, niekad netylėti apie tokius dalykus ir kovoti. Jei vienas lauke ne karys - tai nereiškia, kad jam reikia nustoti kovoti, tegul jis bus kovotojas, dydele tikimybė, kad jis atvers dar kam nors akis ir jis prisijungs ir vienas po vienu išaugs į bendraminčių armiją… :)

  Youtube: watch?v=g8Szt6F7K20

 17. KitokiaFeja on Gegužė 21st, 2010 21:19

  ….tai buvo tiesiog pastebejimai pamastymui..

  P.S. o mano prasymas iki taves taip ir nedasibeldzia.

 18. nemezide on Gegužė 21st, 2010 21:54

  na tai prie reikalo. “kas nors” isprievartautoms tai tiksliai nepades. kas, taip sakant, jei ne mes :) cia reikia kokios nors nevyriausybines organizacijos, arba galim steigti internetine :) kad ir groupsa facebooke, seriously. ir koki dar forumiuka butu galima pakurti su slaptais skyreliais pagal poreiki.
  galima pagalvot ir kitokiu pagalbos teikimo modeliu. geriausia turbut kokios nors “isprievartautos anonimes”, kurios rinktusi i grupeles ir dalintusi patarimais/pagalba. ir dar “susirupine anonimai”, kur rinktusi abieju lyciu pilieciai, kuriems rupi, kad ju ir ju artimuju neisprievartautu, ir renkasi pasitarti, kaip to isvengti. na cia idejos. bet as rimtai visai. siulau keistis idejomis ir gal kas nors gims.

  dar feministes lygtai turedavo tokiu pagalbos centriuku. gal dar koks Caritas. gal padetu ir ta kazkokia tolerantisko jaunimo asociacija, kuri gejus pareme, ten juk irgi artimos problemos - smurtas, visuomenes nuostatos, savizudybiu problemos etc.

 19. kamanes on Gegužė 21st, 2010 21:57

  Nesakiau, kad reikia tylėti. Jokiu būdu. Pati esu šalia šios srities jau daugiau nei 10 metų ir puikiai žinau, kas toms moterims būna, ką jos išgyvena. Be to ir mano pačios gyvenimas ne rožėm klotas. Todėl vietoj aukštakulnių patarčiau autis kedus ir vietoj lūpdažio pasiimti peilį (ir išmokt juo naudotis), nes kai paną užpuola, nepadės žodžiai “Ar žinai, ką man darai? Ar žinai, ką aš išgyvenu ir kaip po to jausiuosi?”. Darkart sakau, neteisinu vyrų, bet naivoka tikėtis, kad tokie žmonės pasikeis, nes jiem p*, ką ta moteris jaučia.

 20. nemezide on Gegužė 21st, 2010 22:48

  http://www.feministe.us/blog/archives/2010/03/25/predator-theory/

  va ka reikia daryti:

  Rather than focusing prevention efforts on the rapists, it would seem far more effective to focus those efforts on the far more numerous bystanders – men and women who are part of the social and cultural milieu in which rapes are spawned and who can be mobilized to identify perpetrators and intervene in high-risk situations.

  t.y. elementariai nepalikti girtu merginu be prieziuros/apsaugos, isikishti i itartinas situacijas, ir niekada nebuti prievartautojo pusej

 21. KitokiaFeja on Gegužė 22nd, 2010 01:40

  nemezide -> visiskai pritariu tavosiom mintim. As manau, kad norint ka nors pakeisti visuomeneje reikia kovoti ne “pries”, o “uz”. T.y. ne aiskinti vyram kokie jie visi iki vieno gyvuliai, o viesinti pacia problema ir gelbeti (bent jau psichologiskai) tas, kurioms nepasiseke.

  Kai prievarta seimoje apskritai nei visuomenes, nei teisines sistemos, nei galu gale nemazos dalies moteru yra nelaikoma tokiu dalyku kaip prievarta, kaip galima tai stabdyti? Kai silpnesnia buvusi moteris (nesvarbu pazistamo ar nepazistamo paimta) yra visuomenes apkaltinama, o vyras lieka vargsu, kuris negali tvardytis (pala pala, o mes kartais ne tuo diziuojames, kad zmones nuo gyvuliu skiriasi MASTYMU ir galejimu nesekti aklai paskui instinktus).. Ka daryti moteriai, kaltint save diena is dienos, kada ir taip skauda siela (fizinis skausmas praeina per savaite ar kelias, o siela skauda metu metais)? Zudytis, nes nera i ka atsiremti, o vienai per sunku isgyventi? Kas bebutu kaltas bet kurioje situacijoje, problemos vis tiek egzistuoja, tiek fizines, tiek psichologines. Ir realiai nera kas jas sprestu.

  nemezide, pasirasytum prisidet prie tokios on-line pagalbos “vieteles” kurimo? “Hardware” baigus magistra galiu pabandyt parupinti, bet kaip sakoma “vienas lauke ne karys”, reikia zmoniu einanciu is idejos.

 22. nemezide on Gegužė 22nd, 2010 09:22

  of course.

 23. SiGiSII on Gegužė 23rd, 2010 13:31

  Perskaitęs visus koemntarus susidariau nuomonę, kad visi vyrai yra kiaulės. Visi ant vieno kabliuko, vien todėl, kad turime varpą? Nesąmonė. Man pačiam kartas nuo karto tenka dalyvauti įvairiuose vakarėliuose, kuriuose gerokai įkalusios merginos pradeda kartis ant kaklo pačios siūlydamosis nueiti kur nuo pašalinių akių? Šiuo atveju vyrai yra kalti tik tuo, kad sutinka, bet tai nebūna išprievartavimas.
  Mano pačio mergina buvo išprievartauta vien dėl savo pomėgio vaikščioti viena naktimis. Nežinau kiek teko naktų nemiegoti ją guodžiant ir kiek raminamųjų tablčių išgerti per pusę metų, kol pavyko ramiai miegoti.
  Negalima kaltinti tik vyrų arba tik moterų. Yra dvi medalio pusės. Reklama: moteris visuomenėje parodoma, kaip seksualinis objektas, o ne kaip visuomenės narys. Realiai nepamenu reklamos, kurioje nešvietų nuogos kojos, nugara ar krūtinė. Vyrai jau evoliucijos eigoje išsaugojo šiek tiek gyvuliškų hormonų, tačiau kad ir teigiama, jog kas 10 sec pagalvojame apie seksą, mes nepuolame prievartauti kiekvienos pasitaikusios merginos. Remiantis ta pačia mūsų mylima statistika, dažnas prievartautojas yra augs asocialioje šeimoje, pats patyręs seksualinį smurtą arba turintis kitokio psichologinių problemų, kurių centre moteris.
  Žvelgiant į įstatymus - jie per švelnūs. Tačiau tokie ir liks, jie jūs pačios tylėsit. Kaip autorė rašė pradžioje - vyrai to nesupras, o moteris bijo kalbėti. Okey, tylėkim ir toliau, lyg šios problemos nebūtų. jeigu taip visiems gerai.
  O savigyna merginoms visada į nauda, juolab, kad dauguma kovos menų paremta priešininko jėgos panaudojimu prieš jį patį. Tik svarbu ir nepasimesti.

 24. Katė Ant Palangės on Gegužė 26th, 2010 01:59

  Fėja: “Bet vis tiek griztama komentaruose prie to, kad pacios moterys provokuoja.. kad keisti reikia ne visuomenes, o moteru poziuri.(…) bet sakoma, kad moteris turi saugotis, moteris turi save varzyti, nedaryti to, to ir dar ano. Kodel toks poziuris? Kodel butent ziurima vienu kampu? Nes taip paprasciau. Kam? Visuomenei? Taip, patriarchalinei visuomenei.”

  Pačiai teko rašyti darbą tema, glaudžiai susijusia su feminizmo teorija bei moterų padėtimi patriarchalinėje visuomenėje. Nenoriu leistis į jau pradėtą diskusiją, bet nesusilaikysiu nepastebėjusi, jog mano pacituoti Fėjos žodžiai tiksliai išreiškia vieną esminių feminizmo atstovų/ių formuluojamų problemų.

  Kita svarbi problema - kad toli gražu tik nedidelė visuomenės dalis iš tiesų tai supranta. Užtat daugelis mėgsta apsimest suprantą… Hm :>

 25. Alateja Lina Latty on Liepa 21st, 2010 00:48

  Atsiduriau sitame straipsnyje, nes ieskau pagalbos. Ieskau atsakymu. Mano atvejis sudetingas, bet as stengiuosi suprasti kodel taip vyksta mano gyvenime ir ka tureciau keisti… Pameginsiu trumpai papasakoti savo istorija. Gyvanau su mama ir pateviu. Tevelis zuvo kai man buvo metukai. Kai pradejau bresti pastebejau visiskai neteviska jo potrauki man. Jis tik liesdavo, kai budavo isgeres, nieko daugiau. Savaime suprantama jog mamai kazka sakyti bijojau. Penkiolikos buvo mano pirmas kartas. Su vaikinu su kuriuo isdraugavau metus. Butent per musus metines nusigeriau iki komos, nes iki tol nebuvau gerusi, o jis man pastoviai pildavo vis kitokio alkoholio. Jis tai dare laikydamas mano burna kad nesigirdetu mano riksmo. Buvo daug skausmo ir kraujo. Po to jis mane paliko. As zuzdiausi daugybe kartu, tapau alkoholike, nuvaziavau su mokslais, neliko draugu… Namie abudu tevai kaltino mane, sakydami, jog pati ji isprovakavau. Nesakaiu mamai kaip viskas buvo istikruju, tik tiek jog jis mane paliko gaves “TAI”. Visiem sekantiems vaikinams leisdavau manim pasinaudoti. Pati save kankindavau tuo slykstejimosi jausmu. TUOMET IR PRADEJAU PJAUSTYTIS. Kai suejo 18 svajojau dingti is namu. Su mama niekada nesutariau, o ir su pateviu gyventi vienoje patalpoje nesinorejo. Deja net paprasciausios padavejos darbo susirasti be patirties nebuvo neimanoma. Radusi skelbima laikrastyje nuejau sokti go-go i naktini striptizo kluba… Administratorius ivertines mano isvaizda itikinejo pameginti sokti, jog visiskai kiti pinigai ir t.t… O ir istikruju su go-go sokejos alga 50lt uz nakti buvo sunku sutaupyti issikraustynui is namu, todel sutikau pabandyti. Tas pats administratorius neuzilgo mane pardave uz 3500 litu kazkokiam uzsenieciui. Pamenu pirma karta lb verkiau. O su laiku prie to tiesiog pripranti. Valandos kaina- 1000lt. Merginai likdavo 360lt ir uz juos dar reikedavo prezervatyvu nusipirkti. Buvau gasdinama jog jei kamnors prasitarsiu- negrisiu namo. Todel is klientu puses viskas atrode savanoriska. Nzn kas man nutiko, bet kasdien grizusi namo verkdavau ir pjaustydavausi. Kazkokioj psichologijos knygoj perskaiciau jog kai zmogus nepakelia psichologinio skausmo jis ji bano perteikti i fizini ir tada jam atrodo jog palengveja. Atidirbau ten metus. Pasibaigus kontraktui primelavau jog isvykstu mokytis.. Galiausiai atvykau i Anglija. Sutikau gera zmogu kuris man dave darbo uz baro. Taip susipazinau su lietuviu, kuris turi mergina ir vaika. Su juo tai ivyko kai buvau visiskai girta. Jis mane pasigulde ir iejo man rekiant ne ne ne… Pamenu, tuomet dar pasakiau- dievas mus nubaus. O jis atsake- paziurek i dangu. Ar matai Dieva?… Po to, leisdavau jam pas mane ateiti kai tik jis noredavo. Leidau jam manim naudotis vis bandydama suprasti kodel JIS tai daro. Ar jo mastymas toks pats kaip mane pirkusiu vyru? Bet juk jis neperka…Ar jo sazine neturetu grauzti labiau nei anu pirkeju??? Visa laika slykstejausi vyrais su kuriais gulejau, kol nesutikau jo brolio… Jis kitoks. Atrodo kaip is svajones,kurios niekad netikejau issipildysiant… Jis priverte mane pasikeisti. Jis keicia mane kiekviena diena. Jis zino mano istorija, zino jog buvau su jo broliu ir visviena mane myli. As kartais nesuprantu ar ji istikruju myliu, ar myliu tik jo meile man. Taip nutiko, jog mums visiems teko gyventi viename name ir neuzilgo pastebejau jo brolio demesi man. Jam nerupi jo mergina, jo vaikas kai as esu salia… Atstumiau ji dukart. O vakar- treciaji karta atsidaviau jam. Lb noreciau pati save suprasti kodel taip elgiuosi. Tiesiog man patinka kai esu zeminama… Zinau jog jam is manes reikejo tik sekso. Tuo metu vel grizo slykstejimosi jausmas vyrais ir savimi. Ypac savimi. Vel susipjausciau… Juk as zinojau, puikiai supratau kaip elgiuosi bet visviena sitaip pasielgiau. Visa gyvenima vyrai manim tik naudojosi, atrodo, pripratau ir leidziu jiem sitaip elgtis… Viska pasipasakojau savo vaikinui, noriu isvykti dingti. Jis megina mane suprasti, nori kad likciau… Bet jis nesupranta, jog as tiesiog esu gyvenimo veidrodis.

 26. Alateja Lina Latty on Liepa 21st, 2010 01:15

  …Ar as isprotejau???

 27. KitokiaFeja on Liepa 21st, 2010 15:57

  Alateja, tu ne viena tokia. Vienokiu ar kitokiu psichologiniu ir tuo paciu gyvenimisku sunkumu turi dauguma prievarta patyrusiu merginu. Pagal mano pastebejimus, jei mergina patiria prievarta paauglysteje, dar pries tai, kai patiria kas yra normalus, svelnus, supratingi santykiai, mergina yra linkusi “traukti nelaimes”. Renkasi tokius vyrus su kuriais jom nera gerai. Ir problema vietoj to, kad sprestusi santykiuose, deja, tik gileja. Prievarta patyrusios merginos daznai pasamoningai provokuoja vyru gimines atstovus atskleisti savo juodaja, agresyviaja puse.. ne todel, kad nori, jog su jomis butu elgiamasi blogai, bet todel, kad jom kitaip neiseina..

  Alateja, nera stebuklingo burtazodzio pradanginsiancio tavaja praeiti ir isgyvenimus (bent jau as tokio nebezinau). Tam, kad zmogus butu mylimas, jis pirmiausia turi ismokti myleti save. Suprantu, kad pamilti save is po visko, ka gyvenime matei yra sunku. Sunku, bet imanoma. Skausmas ir pasislykstejimas savimi kuri isgyvenai save skaudinant neisnyks. Neisnyks ir problemos savaime. Bet kasdien stengdamasi dirbti su savo protu ir kunu, kasdien po trupineli atgaudama meile sau.. vis dar gali ismokti gyventi be skausmo ir saves skaudinimo. Psichologiniai atkritimai (kaip as juos vadinu) yra dazna gijimo proceso dalis.. nereikia noreti, kad i gabalus suplesyta tavo siela butu nepalauziama. Bet tais atvejais, kai esi apgaubta meiles is mylimo zmogaus, kai jis tavimi rupinasi nesavanaudiskai, sveikti yra lengviau. Taip, sveikti… Is po sielos suzeidimu.

  As ne psichologe. As tik zmogus kuris supranta ir neteisia. Jei yra noro pakalbeti, brukstelk i laura.jankauskaite@gmail.com

 28. ALGdas on Rugpjūtis 19th, 2010 12:03

  Kas tikrai nenori, negauna, nebent itin atsitiktinai. O Amerikos informacija įdomi, bet ten labai sudėtinė, įvairių tautybių šalis.

 29. Zivile on Sausis 25th, 2011 18:36

  Nuosirdziai gaila kad zmonija issivyste tikrai ne pacia tinkamiausia linkme. Karai, smurtas, netolerancija, prievarta, gobsumas ir kt. Sakysit tai naturalu? Na bet prasau parodykite bent viena gyvuna gamtoje, kuris pries kito valia su juo santykiautu? Na ir parodykit man koki liuta, kuris kada nors butu prievartaves liute, liutuka ar koki ozi!! Zmones yra baisesni uz gyvunus. Vyrus aukstinancioje viesuomeneje niekados nebus saugu nei vienai moteriai, nes vyru noras savo “gala” kisti visur ir visada yra stebetinas, ir deja to net negalima pavadinti “gyvulisku elgesiu”, nes net gyvuliai taip nesielgia. Zinoma is karto sakysit kad negalima taisyti to absoliuciai visiems vyrams, nes kai kurie dar turi morales. Tipo jusu, vyrai, negalima suvidurkinti, o kad visos moterys yra provokuotojos tai jau galima apibendrinti? Prasau atleiskite uz kategoriskuma, taciau atsimerkim ir dekim i sali ta diplomatiskuma. Musu visu genuose yra uzkoduotas smurtas, ir visi esant tam tikrom salygom ta smulta isreiskiam. Taciau vyrai turi pranasuma - jie stipresni, o moterims lieka sukti galvas atrandant savo pranasuma. O moterims patarciau siek tiek keisti poziuri i vyrus. Mes nesam tokios silpnos! Is patirties galiu patarti viena, bet kokiam vyrui nebijoti pasakyti siu zodziu ir tiketi bei gyventi jais: “kodel as taves turiu bijoti? nes gali mane suzeisti, bet as galiu tave taip pat. Kad gali isprievartauti? bet as galiu tave iskastruoti. Kad gali mane nuzudyti? bet juk as galiu tau padaryti ta pati!” - Ziaurus zodziai, bet jie man isgelbejo gyvybe, tikiuos pagelbes ir kitoms :) Geros dienos :)

 30. Samuel Samayoa on Balandis 24th, 2011 01:19

  Could you tell me what theme you are using?

 31. Articulos on Gegužė 15th, 2011 07:05

  Thanks a lot for providing individuals with remarkably special opportunity to read critical reviews from this website. It can be very pleasing and jam-packed with a good time for me and my office peers to search your site on the least 3 times every week to see the latest issues you will have. And definitely, I am also usually motivated with your fabulous creative concepts you serve. Selected 1 ideas in this post are indeed the most effective I’ve had Donde publicar Articulos.

 32. Bertram Poskitt on Birželis 18th, 2011 07:57

  Hello I am so delighted I found your blog page, I really found you by accident, while I was researching on Digg for something else, Anyhow I am here now and would just like to say thanks for a tremendous post and a all round exciting blog (I also love the theme/design), I don’t have time to read through it all at the minute but I have saved it and also added your RSS feeds, so when I have time I will be back to read much more, Please do keep up the awesome job.

 33. Wand Uhr on Birželis 30th, 2011 19:45

  I’ve been exploring for a bit for any high-quality articles or blog posts on this kind of space . Exploring in Yahoo I ultimately stumbled upon this web site. Reading this info So i’m glad to convey that I’ve a very good uncanny feeling I found out just what I needed. I most surely will make certain to do not disregard this website and give it a look a relentless basis.

 34. Best Anti Aging Cream For 20s on Liepa 9th, 2011 02:31

  This is getting a bit more subjective, but I much prefer the Zune Marketplace. The interface is colorful, has more flair, and some cool features like ‘Mixview’ that let you quickly see related albums, songs, or other users related to what you’re listening to. Clicking on one of those will center on that item, and another set of “neighbors” will come into view, allowing you to navigate around exploring by similar artists, songs, or users. Speaking of users, the Zune “Social” is also great fun, letting you find others with shared tastes and becoming friends with them. You then can listen to a playlist created based on an amalgamation of what all your friends are listening to, which is also enjoyable. Those concerned with privacy will be relieved to know you can prevent the public from seeing your personal listening habits if you so choose.

 35. Shoes Clearance on Lapkritis 17th, 2011 06:33

  Heya i’m for the primary time here. I came across this board and I to find It really helpful & it helped me out a lot. I hope to present one thing again and help others like you helped me.

 36. Susanne Sauter on Gruodis 16th, 2011 17:59

  Très détaillé poteau peut I à traduire Grec pour mon blogs visionneuses ? Si ainsi de quelle sorte dos de lien vous exigez ?

 37. Gordon on Kovas 20th, 2012 09:11

  I’m impressed, I have to say. Actually not often do I encounter a blog that’s both educative and entertaining, and let me inform you, you could have hit the nail on the head. Your thought is excellent; the problem is something that not sufficient people are talking intelligently about. I am very blissful that I stumbled throughout this in my search for something relating to this.

 38. odszkodowania dla pasazera anglia on Gegužė 8th, 2012 15:38

  You are my intake, I have few web logs and rarely run out from post :). “Actions lie louder than words.” by Carolyn Wells.

 39. payday loan on Gegužė 9th, 2012 01:17

  The actual what you require for you to are considered can be an chronilogical age of sixteen decades or simply slightly older, Usa citizenship as well as a position associated with some kind. You can actually be lent as low as L80 or possibly as much as L1000 provided you’ll want. Have a loan, and usually, you’ve got the money deposited inside of your profile within an hours. Put it on for crisis truck or possibly domestic maintenance, a fabulous cost you have forgotten about, money an exclusive occasion about or perhaps weekend getaway. Some folk you want to keep profit park, allowing ourselves which usually ‘just in case’ serenity.http://financeblog4all.co.uk/

 40. credit on Gegužė 15th, 2012 12:05

  Considering that financial resources are your site for you can see match, use it for everything else you want and also design your back-up. A very easy software web based, with simple and easy deposit regarding income, can be synchronised having a repayment schedule which is nearly as worry-free: This auto atm programme creates a person’s transaction for your requirements not having stamps, without having envelope, wthout using day at the actual mailing office environment not to mention lacking stress. http://financeblog4all.co.uk/

 41. perfect pressure cooker on Gegužė 27th, 2012 08:29

  Please may I go? In Dark Manhattan, James Weldon Johnson affirmed that Harlem wasn’t a slum or even a fringe. Do you think you can shirk upsetting ideas almost all your personal everyday life, Phil?

 42. obbergton on Liepa 1st, 2012 17:09

  This really is the correct weblog for anybody who would like to learn about this subject. You’re aware of a good deal its virtually challenging to argue on hand (not that I actually would want…HaHa). You actually put the latest spin over a topic thats been revealed for a lot of years. Wonderful stuff, just fantastic!

 43. obbergton on Liepa 23rd, 2012 04:58

  Hi my friend! I want to say that this article is awesome, great written and come with almost all important infos. I’d like to see extra posts like this.

 44. Margherita on Spalis 18th, 2012 21:04

  It is in point of fact a nice and useful piece of info. I am happy that you shared this helpful information with us. Please stay us informed like this. Thanks for sharing.

 45. Gil on Spalis 24th, 2012 20:35

  Excellent read, I just passed this onto a friend who was doing some research on that. And he actually bought me lunch because I found it for him smile Thus let me rephrase that: Thank you for lunch!

 46. Glady Boesenhofer on Spalis 24th, 2012 20:52

  I was more than happy to search out this net-site.I wished to thanks on your time for this wonderful learn!! I positively having fun with every little bit of it and I have you bookmarked to take a look at new stuff you blog post.

 47. Chanel Enderby on Spalis 25th, 2012 05:48

  A person essentially assist to make critically articles I might state. That is the first time I frequented your web page and thus far? I amazed with the analysis you made to create this particular publish extraordinary. Excellent process!

 48. Kenyetta on Spalis 25th, 2012 06:09

  fantastic points altogether, you just won a brand new reader. What would you suggest about your submit that you made some days in the past? Any positive?

 49. Gilma Belfiglio on Spalis 26th, 2012 04:37

  *Spot on with this write-up, I truly feel this site needs much far more consideration. I’ll probably be once more to read significantly a lot more, thanks for that information.

 50. Len on Spalis 27th, 2012 16:15

  Absolutely composed subject matter, regards for information. “You can do very little with faith, but you can do nothing without it.” by Samuel Butler.

 51. Hung Searcey on Spalis 28th, 2012 11:02

  I think this web site has got some real good information for everyone :D. “Believe those who are seeking the truth doubt those who find it.” by Andre Gide.

 52. Marianela Knight on Lapkritis 9th, 2012 22:52

  I went over this web site and I think you have a lot of good information, saved to my bookmarks (:.

 53. Vito Weinkauf on Lapkritis 11th, 2012 04:44

  Excellent post. I was checking constantly this blog and I’m impressed! Extremely helpful information specially the last part :) I care for such info much. I was looking for this particular info for a long time. Thank you and good luck.

 54. Lino Radics on Lapkritis 11th, 2012 16:34

  Thanks for helping out, wonderful info .

 55. Mozelle Verdi on Lapkritis 12th, 2012 15:42

  Have you ever thought about creating an e-book or guest authoring on other internet sites? I’ve a weblog based upon on the same subjects you discuss and would really like to have you share some stories/information. I know my visitors would value your function. If you are even remotely interested, feel free to shoot me an e mail.

 56. Erma Piserchio on Lapkritis 19th, 2012 12:59

  F*ckin’ remarkable things here. I am very happy to peer your article. Thank you so much and i am taking a look ahead to touch you. Will you please drop me a mail?

 57. Sally Romack on Lapkritis 21st, 2012 15:16

  you’re really a good webmaster. The website loading velocity is amazing. It kind of feels that you are doing any distinctive trick. Also, The contents are masterpiece. you’ve done a magnificent process on this subject!

 58. Evelyn Camp on Lapkritis 22nd, 2012 02:07

  I would also like to add if you do not surely have an insurance policy or perhaps you do not participate in any group insurance, you will well take advantage of seeking aid from a health insurance agent. Self-employed or those that have medical conditions usually seek the help of one health insurance broker. Thanks for your post.

 59. Cayla Reeb on Lapkritis 29th, 2012 15:14

  Visiting begin a business venture about the web normally indicates exposing your products or services moreover provider not only to some individuals inside your town, but however to plenty of future prospects who may be more than the web several times. easy internet business

 60. Retha Altmark on Sausis 23rd, 2013 06:45

  Thank you pertaining to sharing that exceptional written content on your site. I ran into it on google. I’m going to check back again once you publish considerably much more aricles.

 61. Douglass Stanback on Sausis 24th, 2013 10:50

  I just want to say I am newbie to weblog and truly savored your web-site. Most likely I’m going to bookmark your site . You certainly have superb article content. Kudos for sharing your blog site.

 62. Mckinley Helmen on Sausis 26th, 2013 01:39

  I just want to mention I am all new to blogs and honestly liked this blog. Very likely I’m planning to bookmark your blog . You amazingly have beneficial posts. Appreciate it for revealing your website.

 63. Herman Chiasson on Sausis 30th, 2013 07:19

  Hi, Good to know that you want to become a trainer. Pls visit YMCA website and they have many training courses and one of them is the Certified Trainer course. All the best. Be Lean and make others lean on you. Takecare.

 64. Terina Soldan on Sausis 30th, 2013 09:08

  I enjoyed reading this post so much that I wished it was longer. Very interesting writing style!

 65. Darren Varagona on Sausis 31st, 2013 08:01

  I somehow dont agree with a few things, but its great anyways.

 66. obbergton on Sausis 31st, 2013 09:14

  I don’t normally comment on blogs.. But nice post! I just bookmarked your site

 67. Luigi Zoda on Sausis 31st, 2013 13:18

  I’ve been wanting to get into Gena’s series. I haven’t read those yet either. Reply

 68. Vella Shaginaw on Vasaris 1st, 2013 11:04

  This looks so healthy and fresh. I love fresh cucumber salads and I also really like peanut sauces and dressings, so I know I would enjoy this. Keeping this recipe on hand!

 69. Ada Beek on Vasaris 4th, 2013 22:46

  Congrats to Manis and welcome to the worls baby Adib, no pics eh?

 70. Billie Marascalco on Vasaris 7th, 2013 02:40

  Há, certamente, uma série de particularidades, como que para se ter em consideraçao. Que é um grande nível para levar para cima. Eu forneço os pensamentos acima como inspiraçao básica, mas claramente há questoes como o que voce entregar até o local um importante fator pode estar trabalhando de boa fé, honesto. Eu nao me sei se melhores práticas surgiram coisas redondas como esse, mas tenho certeza de que seu trabalho é claramente reconhecido como um bom jogo.

 71. Judson Scoh on Vasaris 7th, 2013 13:35

  Nice read. I just passed this onto a friend who was doing a little research on that. He just bought me lunch since I found it for him! Thus let me rephrase: Thank you for lunch!

 72. Napoleon Cronce on Vasaris 8th, 2013 02:55

  is the new attribute rel=follow are same with rel=dofollow, we are trying to test pagerank sculpting.

 73. Dora Luci on Vasaris 8th, 2013 16:06

  James i think FC twente are in The Champions League next year mate.

 74. Erwin Freidman on Vasaris 9th, 2013 02:26

  Oh YES! Grey Goose is VEEEEERRRRYYYY SMOOOOOOOOOTH! lol I once done the Martini with it as well as we was so astounded how amiable as well as well-spoken it went down. I’m not the drinker, we paid for the single of those tiny “airplane” bottles. Kevin, we have to contend which we sounded similar to we were the bit weirded out during her interview. we hatred to contend this bit her bureau looked similar to she was in to Witchcraft too. Sorry.

 75. Rocky Barlak on Vasaris 9th, 2013 05:00

  I haven!¦t checked in here for a while since I thought it was getting boring, but the last several posts are good quality so I guess I will add you back to my everyday bloglist. You deserve it friend

 76. Gabriel Livshits on Vasaris 26th, 2013 05:07

  Oh Holy Trinity, I pray for thee as thine own past students and those in cassocks has given you the kiss of Judas……….

 77. Mila on Vasaris 26th, 2013 07:26

  You need targeted traffic to your website so why not try some for free? There is a VERY POWERFUL and POPULAR company out there who now lets you try their traffic for 7 days free of charge. I am so glad they opened their traffic system back up to the public! Sign up before it is too late: http://bag.sh/16M

 78. Allen Steese on Kovas 2nd, 2013 05:41

  Great – I should definitely pronounce, impressed with your web site. I had no trouble navigating through all the tabs and related info ended up being truly easy to do to access. I recently found what I hoped for before you know it at all. Quite unusual. Is likely to appreciate it for those who add forums or anything, site theme . a tones way for your client to communicate. Excellent task.

 79. Kristopher Mahalko on Kovas 2nd, 2013 07:12

  I simply wished to say thanks again. I do not know the things I might have done in the absence of those strategies contributed by you regarding my question. It had been the distressing dilemma for me personally, but witnessing a expert avenue you processed it made me to cry for contentment. Now i am grateful for the support as well as wish you know what an amazing job that you are putting in instructing some other people through the use of your website. Probably you’ve never come across any of us.

 80. Joye Toce on Kovas 5th, 2013 22:14

  I do believe that a foreclosure can have a major effect on the applicant’s life. Property foreclosures can have a 6 to a decade negative effect on a borrower’s credit report. The borrower that has applied for a home loan or any loans for example, knows that your worse credit rating is usually, the more tough it is to get a decent bank loan. In addition, it might affect a borrower’s capability to find a quality place to lease or rent, if that will become the alternative houses solution. Good blog post.

 81. Bruce Goldsworthy on Kovas 5th, 2013 23:37

  here’s a different take on business cards, just thought i’d share it:

 82. Faustina Palmios on Kovas 6th, 2013 02:22

  It has always been my belief that good writing like this takes research and talent. It’s extremely apparent you’ve got done your homework. Fantastic job!

 83. Ivan Saale on Kovas 6th, 2013 16:13

  I have been reading out a few of your posts and i can state nice stuff. I will definitely bookmark your blog.

 84. Beau Boccard on Kovas 7th, 2013 05:08

  Thank you for submitting this post. This is info I have been looking for. I’ve been hoping to discover clear and concise content like yours. Your distinctive points helped me take into consideration this details differently.

 85. Kalyn Mankin on Kovas 8th, 2013 05:54

  I wish to convey my admiration for your generosity giving support to people that need help with this question. Your personal commitment to getting the solution all over became certainly important and have frequently allowed some individuals like me to arrive at their pursuits. Your personal helpful hints and tips denotes much to me and much more to my fellow workers. Warm regards; from all of us.

 86. Gertrudis on Kovas 10th, 2013 17:08

  We have decided to open our POWERFUL and PRIVATE web traffic system to the public for a limited time! You can sign up for our UP SCALE network with a free trial as we get started with the public’s orders. Imagine how your bank account will look when your website gets the traffic it deserves. Visit us today: http://bag.sh/16M

 87. Cory Thorstenson on Kovas 12th, 2013 23:55

  Get full this list in VIP section

 88. obbergton on Kovas 13th, 2013 21:06

  I went over this web site and I believe you have a lot of good information, bookmarked (:.

 89. obbergton on Kovas 16th, 2013 00:39

  I like the efforts you have put in this, appreciate it for all the great articles.

 90. Alva Primm on Kovas 28th, 2013 04:16

  Spot on with this write-up, I really assume this web site needs rather more consideration. I’ll most likely be again to read way more, thanks for that info.

 91. obbergton on Balandis 10th, 2013 18:15

  This website has definitely altered my point of view on this subject. Theres no way I wouldve imagined about it in this way if I hadnt arrive around your web site. All I was carrying out was cruising the web and I observed your blog and all of a sudden my views have transformed. Great on you, man!

 92. Bitcoin Mining Software on Balandis 21st, 2013 04:45

  Good blog with some intriguing information. I’ll be back.

 93. Barbera Test on Gegužė 1st, 2013 16:08

  I like your writing style genuinely loving this web site .

 94. Carmina Nowley on Rugpjūtis 28th, 2013 08:08

  I simply want to mention I am just new to weblog and really liked your web blog. Most likely I’m planning to bookmark your site . You actually come with remarkable articles. Thanks a bunch for sharing with us your web site.

Leave a Reply