Einant keliuku sutikau gražutę… rupūžiukę

Posted by KitokiaFeja on 27 Rgp 2009

Vakar lankiausi miške.
Vos tik turiu laiko ir galimybių.. ir dar pakankamai iš po darbų likusio noro.. lekiu į mišką. Visa išsimozoju kuo netingiu ir grįžtu namo maudytis :P

Vakar grįžtant akis pastebėjo šokinėjantį taškiuką. Rupūžiukę. Bandžiau nufotografuoti laikomą saujoje, bet nepasidavė - vos gaudavo galimybę šoktelt iš grobuonies (na, aš manau, jog tokia atrodžiau jos akimis) letenos, tuoj ta proga pasinaudodavo.

Niekad neesu gyvenime mačiusi tiek rupūžių kiek šiemet.
Prieš savaitėlę su viena pasiutusia musulmone mergaite (iš kažkur) -> Rusijos -> Latvijos (.. ji tikrai keistesnė net ir už mane.. aš į Irako kariuomenę tikrai nesiruošiu keliaut, nors ir gerokai stambesnė/didesnė už ją esu) gelbėjom tokias rupūžiukes IX forte, nes jos įkritusios į maždaug metro gylio betoninę duobę iš ten nebegali išsiropšti. Tai dešimtis išmetėm atgal į pievą. Geras vaizdelis turėjo būti.. dvi kikenančios mergaitės su kamufliažais mėto rupūžes :D

Rupūžes vis sutinkanti.. Fėja

Kopijuoti viešai paskelbtą tekstinę, vaizdinę, garsinę ir kitokio pobūdžio medžiagą pateiktą šiame tinklapyje galima tik pridedant nuorodą į tinklapį (blogą).

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Patiko (0)

Rodyk draugams

Comments

8 Responses to “Einant keliuku sutikau gražutę… rupūžiukę”

 1. LULITA on Rugpjūtis 27th, 2009 20:40

  man rupūžės patinka, ypač mažos. Ir labai smagu jas laikyt rankoj. Pernai per bulviakasį labai daug jų radau:) Gal ir šiemet rasiu?

 2. Juoda Dykuma on Rugpjūtis 27th, 2009 20:56

  Jetus, kokia maža :D Miela foto

 3. KitokiaFeja on Rugpjūtis 27th, 2009 21:23

  Neesu didele varliu gimines gerbeja, maza budama labai nemegdavau (ne tiek bijojau, kiek nemegau). Bet sitos tokios mazytes mazytes, is po IX forto gelbejimo akcijos netgi visai mielos atrodo :)

 4. ninety on Rugpjūtis 28th, 2009 11:13

  Feja,shaunuolė! Reikia padėti gyvuniukams. Man tai tenka sraiges rinkti nuo takelių :// Kartais užknisa, kai kažkur skubi.. o užmatai sraigę ant žemes …praeini, bet vėl tenka grįžti :D Sąžinė pradeda griaužti :D

 5. Zarra on Rugpjūtis 28th, 2009 13:53

  Belieka pagirti Tave, kad užsiimi tam tikros rūšies prevencine veikla. :)

 6. tadaskornelis on Rugpjūtis 28th, 2009 14:37

  Hmm, tikrai gera prevencinė veikla. :)))

 7. cinamonoKrautuvele on Rugpjūtis 30th, 2009 11:34

  o aš rudenį gelbėju kaštonus nuo kelio :D

 8. Punktyras on Rugsėjis 3rd, 2009 01:01

  Šiandieną žiogą išgelbėjau iš namų nelaisvės, kurion pakliuvęs per smalsumą buvo. Labai keista buvo, kai namie čirpia žiogas :)

Leave a Reply